Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

PREDAJ polyfunkčných objekt v centre Pezinka

Interné ID: 001-821365
Ulica: Centrum
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Polyfunkčná budova
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Naša realitná kancelária ponúka na predaj polyfunkčnú budovu „HOTEL Vinársky dom“ v centre Pezinka, na Holubyho ulici, s vlastným parkoviskom na Hrnčiarskej ulici.

Budova bola skolaudovaná v roku 2002 a 2003, postavená na pozemku o rozlohe 2644 m². Celková podlahová plocha je 3312 m². Hotel poskytuje ubytovanie v 18 dvojlôžkových a 5 trojlôžkových izbách, s celkovou kapacitou 50 lôžok. Budova je napojená na všetky inžinierske siete, vrátane optického internetu a má vlastné studne.

Uličná časť: 4-podlažná budova s reštauráciou, bankou, kaviarňou a apartmánom s terasou. Vykurovanie je ústredné, s monitorovacím kamerovým systémom.

Dvorné krídla: Severné a južné krídlo obsahujú vinné archívy, práčovňu, kuchyne a spoločenské miestnosti. Južné krídlo má 10 izieb.

Hotelové nádvorie: Prekryté pultovým prestrešením, so spoločenskými priestormi.

Vináreň: Modernizovaná v roku 2020, s degustačnou sálou, barom, kuchynkou a skladom.

Drobné stavby: Dielňa, skladovací a parkovací prístrešok, oceľový prístrešok pre autá.

Vonkajšie parkovisko: Betónová zámková dlažba, časť oplotená a uzamykateľná.

Hotel má nízke mesačné náklady, ktoré pokrýva prenájom bankových priestorov.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
neurčené
Úžitková plocha:
2000 m2
Zastavaná plocha:
2000 m2
Celková plocha:
2000 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Michal Kolenčík

Ing. Michal Kolenčík

CEO, licencovaný realitný špecialista

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Polskie
  • lrm
  • narks

Volám sa Ing. Michal Kolenčík, som zakladateľom a realitným špecialistom z realitnej kancelárie Prom real.

Už 14 rokov sa venujem práci s ľuďmi v rôznych odvetviach. Pred 8 rokmi som sa rozhodol otvoriť realitnú kanceláriu Prom real v meste Pezinok a začal sa realitám venovať naplno. Od tej chvíle som sa plne venoval realitnej oblasti a môj entuziazmus a oddanosť práci nám rýchlo priniesli výnimočné výsledky.

Sme hrdí na to, že sme medzi top hráčmi na trhu v Pezinku a širokom okolí. Naša expanzia pokračuje, s pobočkami v Bratislave a Trenčíne, a s aktuálnymi plánmi otvárať nové pobočky v ďalších mestách.

Od samého začiatku som si kládol za cieľ poskytovať služby na najvyššej úrovni, a preto spolupracujeme s odborníkmi v obore. Naša realitná kancelária je hrdým členom NARKS a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti