Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Unikátna Príležitosť v Srdci Holíča – Stará Budova s Projektom na Byty

Interné ID: 42-5
Obec: Holíč
Okres: Skalica
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Výnimočná príležitosť otvára svoje dvere v historickom centre Holíča! Ponúkame Vám jedinečnú staršiu budovu s vypracovaným projektom na luxusné byty, kde na prízemí nájdete taktiež exkluzívne obchodné priestory na predaj.

Hlavné Výhody:

Výborná Lokalita: Nachádza sa v srdci Holíča, čo znamená, že všetky dôležité body sú v dosahu ruky. Mesto Holíč je strategicky umiestnené na hlavných ťahoch, čo z neho robí dôležitú križovatku so skvelým prístupom.

Projekt na Byty: S kompletným projektom na pestavbu tejto budovy na moderné a luxusné byty, máte príležitosť vytvoriť si vlastný rezidenčný priestor s historickým nádychom.

Obchodné Priestory na Prízemí: Prízemie tejto budovy je vyhradené pre obchodné priestory, čo predstavuje výnimočnú obchodnú príležitosť. Využite svoju podnikateľskú vizi v centre mesta a získajte konkurenčnú výhodu.

Dopravná Dostupnosť: Holíč je križovatkou hlavných ťahov, čo zabezpečuje výbornú dostupnosť pre obyvateľov a zákazníkov. Dopravná pohoda je kľúčom k prosperite vášho nového projektu.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom unikátneho priestoru v srdci Holíča. Pre viac informácií alebo pre obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
korporácia
Zastavaná plocha:
2000 m2
Stav:
pôvodný stav

Pozrieť na mape

Maklér

Emma Talapková

Emma Talapková

Realitný poradca

  • Slovensky
  • English
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti