Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Služby

Bezplatné oceňovanie

Správne určenie ceny je kľúčovým faktorom úspešného predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti. Nesprávne stanovenie ceny nehnuteľnosti Vás stojí množstvo času a peňazí. Práve prvé týždne pri predaji sú tie kľúčové a nie je priestor na pokusy.

Budeme radi, pokiaľ využijete možnosť bezplatného ohodnotenia Vašej nehnuteľnosti našim profesionálnym realitným maklérom. Vypracujeme pre Vás cenovú analýzu pre úspešný predaj na základe Vašich potrieb. 

Vieme vypracovať aj ocenenie nehnuteľnosti pre dedičské a rozvodové konanie.

3D Virtuálna prehliadka

Vám zabezpečí obhliadky 24 hodín denne.. Toto ocení nielen záujemca, ale aj majiteľ.

Je potrebné menej zbytočných fyzických obhliadok a záujemca už z pohodlia domova získa veľmi reálny obraz o nehnuteľnosti. Virtuálnu obhliadku si viete pozrieť na PC, mobile, tablete, alebo VR okuliaroch.

Home staging/Virtual staging

Home staging je profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj či prezentáciu. Nehnuteľnosť sa naaranžuje aby vyzerala čo najlákavejšie pre čo najväčšie publikum, vďaka čomu poukáže na jeho pozitívne vlastnosti. Určite ste už aj vy postrehli, ako dokážu dekorácie, kvety, vankúše, vkusné povlečenie, koberce, obrazy  oživiť vaše bývanie. 

Virtual staging sa využíva pri nehnuteľnostiach čo sú zapratané, alebo potrebujú rekošntrukciu

Videoobhliadka a Dron

Video obhliadka nehnuteľnosti nás vtiahne viac do nehnuteľnosti, ako len fotografie. Video je tiež v trende na sociálnych sieťach a pomáha to ponuku ešte viac zviditeľniť.

Dronové zábery zhora nám ukážu lepšie exteriér a okolie nehnuteľnosti.

Finančné služby

Rýchlo, bezpečne a hladko vybavená hypotéka s najlepšími možnými podmienkami na aktuálnom trhu. 

Naši finančný poradcovia Vám prejdú všetky možnosti a navrhnú ideálne riešenie financovania Vašeho nového bývania.

Naši poradcovia sú zazmluvnený so všetkými bankami a poisťovňami, aby mohli vybrať to najideálnejšie riešenie pre Vás.

Výkup nehnuteľnosti

Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie.

Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet. 

Agent kupujúceho

Chcete pomôcť s nájdením a kúpou nehnuteľnosti? Predávajúci má svojho realitného špecialistu čo zastupuje záujmy predávajúceho, nie Vaše!

Chráňte sa a vyjednajte si čo najlepšie podmienky. Agent kupujúceho zastupuje Vaše záujmy pri kúpe nehnuteľnosti.

Property management

Spoločnosť PROM REAL ponúka svojím klientom služby spojené so starostlivosťou o prenájom nehnuteľnosti. Property Management - Správa prenájmu nehnuteľnosti šetrí Váš čas a peniaze.

Služby pre developerov

Realitný a profesionálny tím zabezpečí, aby bol daný projekt odprezentovaný na úrovni a potencionálnym klientom poskytneme všetky informácie a servis, ktorý ich privedie rýchlo a bez problémov k samotnej kúpe.

Developerským spoločnostiam a stavebným firmám, orientovaných hlavne pre celé Slovensko, ponúkame komplexné služby pre dosiahnutie všetkých cieľov. Zaoberáme sa predajom aj prenájmom