- 215 000 €
PREDAJ 2 izbového bytu v Prémiovej novostavbe Pezinok A0+
- 3-izbový byt
- 70.23 m2
- Limbašská cesta, Pezinok
| Ulica: | Košická |
|---|---|
| Obec: | Senec |
| Okres: | Senec |
| Kraj: | Bratislavský kraj |
| Druh: | Byty |
| Typ: | Predaj |
| Typ bytu: | 3-izbový byt |
Pripravujeme na predaj príjemný a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Senca na Košickej ulici. Byt ponúka praktickú dispozíciu, dostatok priestoru pre rodinné bývanie a príjemný komfort v podobe klimatizácie a lodžie.
Byt má celkovú výmeru 71 m², z čoho 64 m² tvorí podlahová plocha bytu, 4 m² lodžia a približne 3 m² pivnica. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 v bytovom dome s výťahom.
Dispozícia
Dispozícia bytu je prakticky rozdelená na dennú a nočnú časť. Po vstupe sa nachádza chodba, z ktorej je prístup do jednotlivých miestností. Byt pozostáva z:
priestrannej obývacej izby,
samostatnej kuchyne,
dvoch samostatných izieb,
kúpeľne,
samostatného WC,
vstupnej chodby,
lodžie,
pivnice.
Obývacia izba poskytuje dostatok priestoru na vytvorenie pohodlnej obývacej zóny aj jedálenského kúta. Veľkou výhodou je klimatizácia, ktorá spríjemní bývanie počas horúcich letných dní.
Stav a vybavenie
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a ponúka dobrý základ na okamžité bývanie, prípadne na ďalšie úpravy podľa predstáv nového majiteľa.
Medzi hlavné výhody patria:
3 samostatné izby,
klimatizácia,
lodžia,
pivnica,
praktická dispozícia,
2. poschodie,bytový dom s výťahom,
príjemná a vyhľadávaná lokalita Senca.
Lokalita
Košická ulica ponúka pohodlné bývanie s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti. V okolí sa nachádzajú obchody, školy, škôlky, zdravotnícke služby, reštaurácie, zastávky autobusovej dopravy aj možnosti na šport a oddych.
Veľkým benefitom je samotný Senec, ktorý ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a zároveň výbornú dostupnosť do Bratislavy. Na svoje si prídu aj milovníci aktívneho oddychu vďaka blízkosti Slnečných jazier a ďalších možností trávenia voľného času.
Cena: 179 900 €
Ak hľadáte 3-izbový byt s praktickou dispozíciou, lodžiou a klimatizáciou v dobre dostupnej časti Senca, táto nehnuteľnosť môže byť veľmi zaujímavou voľbou pre vlastné bývanie aj ako investícia.
Foto ilustračné.
V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutie osobnej obhliadky nás neváhajte kontaktovať.
Volám sa Mgr. Michal Marták a už niekoľko rokov sa venujem svetu nehnuteľností.
Vyštudoval som Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, kde som získal pevné základy v oblasti práva. Počas kariéry som pôsobil v advokátskych kanceláriách ako koncipient a neskôr v investičnej spoločnosti Across Private Investments ako investičný konzultant, kde som mal možnosť spoznať fungovanie investícií, financií a obchodných vzťahov z prvej ruky.
Tieto skúsenosti ma priviedli k realitám, ktorým sa naplno venujem od roku 2022. Pri práci s klientmi sa snažím spájať odborné znalosti s ľudským prístupom – pretože verím, že kúpa či predaj nehnuteľnosti nie je len o číslach a zmluvách, ale najmä o dôvere, komunikácii a pochopení potrieb každého klienta. Mojím cieľom je, aby celý proces prebehol transparentne, bezpečne a s výsledkom, s ktorým budete spokojní.
Primárna oblasť pôsobenia je Bratislavský a Trnavský kraj.
Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre predaj či kúpu nehnuteľnosti, rád vám pomôžem nájsť riešenie, ktoré vám bude dávať zmysel.