Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Krásny pozemok v Hornej Súčy - časť VLČÍ VRCH, 5.200 m2

Interné ID: 38-27
Ulica: Vlčí Vrch
Mestská časť: Vlčí Vrch
Obec: Horná Súča
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
77 000 €
Exkluzívna ponuka

Popis nehnuteľnosti

PROM REAL  má pre Vás jedinečnú príležitosť zažiť kúzlo prírody na tomto pôvabnom pozemku. Horná Súča - časť VLČÍ VRCH sa nachádza  v objatí prírody, obklopená pokojom a harmóniou, vzdialená od ruchu mesta, no zároveň s dobrým napojením na miestnu infraštruktúru a občiansku vybavenosť.

Pozemok s krásnymi výhľadmi do širokého okolia s možnosťou výstavby rodinného domu podľa územno plánovacej informáciel. V rámci inžinierskych sietí je tu možnosť napojenia na elektrickú energiu, kanalizáciu a na pozemku sa nachádza studňa. 

Lokalita - Vlčí Vrch
Je to najvyššie položená Hornosúčanská kopanica, ktorá poskytuje krásny výhľad do širokého okolia – do Súčanského údolia, na okolité kopce i vzdialené pohoria, na časť Trenčína i blízku Moravu. Vlčí Vrch je vzdialený od ústredia obce 4 až 5 km severozápadne smerom k hranici s Českou republikou. Vzdialenosť od Krajského mesta Trenčín približne 18 km.
Medzi najväčšie benefity patrí malebná príroda s krásnymi výhľadmi a dobrá dostupnosť či už do obce Horná Súča alebo Trenčína.

Ponuku Vám rada ukáže Alena Vančová - zavolajte mi a dohodnite si čas, ktorý Vám bude vyhovovať:
Ing. Alena Vančová PROM REAL 0904 854 774 vancova@promreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
neurčené
Plocha pozemku:
5200 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Alena Vančová

Ing. Alena Vančová

licencovaný realitný špecialista

  • Slovensky
  • lrm
  • narks

Realitám sa naplno venujem 9 rokov. Patrím k tým šťastným, ktorých práca naozaj baví a napĺňa. Spoľahlivosť, kvalitne odvedená práca, korektné jednanie a ľudský prístup je pre mňa prioritou pri každom predaji. S klientami si budujem dlhodobé a priateľské vzťahy.

Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam, špičkovému právnemu servisu a za použitia najmodernejších technológií pri prezentácií nehnuteľností môžete aj vy s radosťou predaj nehnuteľnosti zveriť do mojich rúk.
Teším sa na stretnutie s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti