Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Investičný pozemok v Dúbravke - Krčace - parcela určená na výstavbu - platné ÚPI k dispozícii

Mestská časť: Krčace
Obec: Bratislava-Dúbravka
Okres: Bratislava IV
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Vinice
Iné:
cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok v aktuálne veľmi vyhľadávanej a perspektívnej lokalite, Bratislava Dúbravka - Horné Krčace.

Podľa platného ÚPI je predmetné územie, ktorého súčasťou je konkrétna parcela v k.ú. Dúbravka vedená pod kódom funkcie E201 určená na výstavbu a rozvoj občianskej vybavenosti celomestského a nadmestského významu.

  • možnosť bývania v rozsahu do 30% z celkových nadzemných podlažných plôch
  • počíta sa s kancelárskymi a obchodnými priestorami
  • športovými areálmi
  • prevádzkami rôznych obchodov a služieb
  • ubytovacie či reštauraćné zariadenia atď.
  • výborná investičná príležitosť !
  • podrobné využitie pozemku v aktuálnej ÚPI - k dispozícii

Lokalitu čaká v blízkej budúcnosti veľká zmena aj vďaka výstavbe projektu Medze. Podľa zverejnených informácií majú na Dolných Krčacoch stáť najviac osempodlažné bytovky, v hornej časti rodinné domy. Bude sa jednať o novú modernú štvrť s kopou zelene, ktorá sa má pýšiť úplnou samostatnosťou jej obyvateľov z hľadiska naplnenia všetkých bežných potrieb, či už sa jedná o poskytnutie rôzneho druhu služieb, voľnočasových a športových areálov, či vzdelávanie. Prvá časť výsatvby Medzí je iba začiatkom rozvoja danej lokality. Podľa zverejnených informácií sa Developer už dlhšie venuje skupovaniu pozemkov v území, čo má postupne viesť k úplnému prepojeniu Dúbravky a Karlovej Vsi. Z pohľadu potenciálu a vhodnosti pre rozvoj ide o jednu z najlepších lokalít v meste. Dôjde tu k nahradeniu záhradkárskej kolónie, kde sa nenachádzajú žiadne pamiatky alebo budovy.

Pozemok je približne 30m dlhý a 15m široký, obdĺždnikového tvaru. Celková rozloha 413m2. Nachádza sa v mierne svahovitom až svahovitom teréne, cca 200m vzdušnou čiarou od električkovej trate nad okresným riaditeľstvom policajného zboru. Výborná dostupnosť do ostatných častí mesta, či už použitím mestskej hromadnej dopravy, alebo výbornou dostupnosťou na obchvat. Príjazdová cesta je z Hanulovej po spevnenej polnej ceste. Aktuálne bez pripojenia k sieťam. V poslednom období nebol pozemok využívaný. Nachádzajú sa tu stromy a porast. Nie je oplotený.

Osobné vlastníctvo, na LV bez tiarch. Aktuálne vedený ako vinica. ÚPI na vyžiadanie.

Cena v RK

Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie a zahŕňa poplatok za vklad vlastníckeho práva na kataster, listy vlastníctva, právny servis našim firemným právnikom pozostávajúci z prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a notárskych poplatkov pri overení podpisov na kúpnych zmluvách.

V prípade záujmu si vyžiadajte ďalšie informácie, poprípade si dohodnite obhliadku.

Tešíme sa na Vás

  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
413 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
15 m
Dĺžka pozemku:
30 m
Celková plocha:
413 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Linda Bukvayová

Linda Bukvayová

Realitný poradca

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti