Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj veľký investičný pozemok 4229 m2 v Trenčianskych Tepliciach

Interné ID: 031-46
Ulica: Baračka
Obec: Trenčianske Teplice
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok na rekreáciu
65 €/m2
Exkluzívna ponuka

Popis nehnuteľnosti

Investičný pozemok na predaj v Trenčianskych Tepliciach - Baračka!!!

Realitná kancelária Prom real ponúka exkluzívne na predaj vo výbornej lokalite v Trenčianskych Tepliciach časť Baračka smer Omšenie investičný pozemok s rozlohou 4 229 m2 v súčasnosti zadefinovaný ako ovocný sad, s prístupom po asfaltovej ceste susediacim s ďalšími pozemkami - lesné pozemky. Pozemok je situovaný v krásnom údolí mesta Trenčianske Teplice, juhozápadne len pár krokov od kúpeľného parku a tzv. labutieho jazera. Do centra Trenčianskych Teplíc a kúpeľných domov sa dostanete pešou chôdzou cez kúpeľný park za 10-15 minút.

Výhoda:
*kúpa za účelom zhodnotenia ako investičného pozemku,
*možnosť využitia či už pestovania resp. v budúcnosti ako stavebného pozemku,
*výborná dostupnosť priamo z asfaltovej cesty,
*možnosť dotiahnutia inžinierskych sietí,
*výborná dostupnosť do centra kúpeľného mesta.

Cena: 65,- EUR/m2, spolu: 274 885,- EUR

Cena je vrátane provízie, komplexných služieb realitnej kancelárie a poplatkov spojených s prevodom pozemku.

V prípade ďalších otázok kontaktujte makléra Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376.


Lokalita:
Mesto Trenčianske Teplice je kúpeľné mesto, ktoré sa nachádza v údolí Považského Inovca a Strážovských vrchov, len 15 km od zjazdu z diaľnice D1 a 1,5 hodiny cesty z Bratislavy. Kúpeľné mesto ponúka jednak možnosti relaxu a zdravotných procedúr s využitím liečivých termálnych prameňov, voľno-častové aktivity ako je turistika (vrch Machnáč, Jeleň, Inovec...), cykloturistika, nordic walking ako aj saunový relax a oddych v najstaršom zrekonštruovanom kúpalisku s históriou – Kúpalisko Zelená žaba. Mesto Trenčianske Teplice má komplexnú občiansku vybavenosť a je vzdialené len 15 km od okresného mesta Trenčín.
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
4229 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Andrea Stránska

Ing. Andrea Stránska

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • Magyar
  • English

Andrea Stránska, realitný špecialista

Profesionalita, trpezlivosť, úcta a empatia, korektnosť a zodpovedný prístup sú hodnoty, ktorými sa riadim celý svoj pracovný profesionálny život. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla stať sa členom tímu Prom real. Počas môjho 18 ročného pôsobenia v podnikateľskej sfére som získala odborné zručnosti v oblasti realít, skúsenosti s predajom bytov a nebytových priestorov, predajom domov a rôznych pozemkov, viníc, zámku, prenájmom bytových a nebytových priestorov. Pracovala som aj na menších developerských projektoch a mám skúsenosti v oblasti financovania nehnuteľností. Veľmi rada pracujem s ľuďmi a pomáham im splniť ich očakávania. Ak máte radi profesionálny a ľudský prístup a potrebujete poradiť, neváhajte ma kontaktovať.

Teším sa na stretnutie s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti