Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Predaj stavebný pozemok na čerpaciu stanicu,umývárku, parking Pezinok

Interné ID: 031-711387
Ulica: Šenkvická cesta
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
83 €/m2
Exkluzívna ponuka

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj stavebný pozemok vo výmere celkom 6585 m2 priamo v Pezinku pri novom obchodnom dome LIDL (smer Šenkvice a Modra) a v blízkosti novootvoreného obchodného centra RETAIL BOX (bývalá Hypernova), kde sú situované rôzne obchodné prevádzky ako KIK, PLANEO, drogéria DM, Dr. Max, DEICHMANN, PEPCO, TEDI a ďalšie prevádzky.

Pozemok je ideálne vhodný na výstavbu čerpacej stanice, umývárky, parkovania, resp. občianskej vybavenosti.

Jedná sa o pozemok, ktorý má výhodnú strategickú polohu pre budúceho developera, nakoľko podľa platnej územno-plánovacej informácie je z hľadiska funkčného využitia súčasťou zmiešaného územia s prevahou občianskej vybavenosti, t.j. je možné tu kombinovať aj obytnú výstavbu s obchodnými priestormi a rôznymi stavbami občianskej vybavenosti. V zadnej časti je pozemok súčasťou obytného územia – bytové domy.

Predmetný pozemok je dotknutý bezpečnostným pásmom vedenia VTL plynovodu a trasovaním vodovodu.

Územno-plánovacia informácia k predmetným pozemkom je k dispozícii na vyžiadanie.

Rozmery pozemku: cca 30 metrov šírka a cca 180 metrov dĺžka (bez prístupovej cesty), prístupová cesta je súčasťou časti pozemku.

Siete:
+ elektrická prípojka pri pozemku
+ kanalizácia pri pozemku
+ verejný vodovod vedie priamo cez pozemok
+ v severnej časti pozemku je vedené strednotlakové plynové potrubie

Lokalita:

Pozemok sa nachádza v blízkosti kruhového objazdu smer Modra a hlavne v blízkosti novootvorenej predajne LIDL a RETAIL BOX-u. V priamom susedstve je sídlisko Muškát čo predurčuje aj podľa územno-plánovacej informácie využitie pozemku na výstavbu bytov v kombinácii s výstavbou priestorov občianskej vybavenosti.

Pozemok je vhodný aj ako „investičný pozemok“ s vysokým potenciálom vzhľadom na jeho polohu širšieho centra.

Cena: 83,- EUR/m2, celkom : 546 555,- EUR

Cena je vrátane provízie, komplexných služieb realitnej kancelárie a poplatkov spojených s prevodom pozemku.

V prípade ďalších otázok kontaktujte makléra Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376.


 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
6585 m2
Celková plocha:
6585 m2
Inžinierske siete:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Andrea Stránska

Ing. Andrea Stránska

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • Magyar
  • English

Andrea Stránska, realitný špecialista

Profesionalita, trpezlivosť, úcta a empatia, korektnosť a zodpovedný prístup sú hodnoty, ktorými sa riadim celý svoj pracovný profesionálny život. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla stať sa členom tímu Prom real. Počas môjho 18 ročného pôsobenia v podnikateľskej sfére som získala odborné zručnosti v oblasti realít, skúsenosti s predajom bytov a nebytových priestorov, predajom domov a rôznych pozemkov, viníc, zámku, prenájmom bytových a nebytových priestorov. Pracovala som aj na menších developerských projektoch a mám skúsenosti v oblasti financovania nehnuteľností. Veľmi rada pracujem s ľuďmi a pomáham im splniť ich očakávania. Ak máte radi profesionálny a ľudský prístup a potrebujete poradiť, neváhajte ma kontaktovať.

Teším sa na stretnutie s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti