Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Pozemok pre občiansku vybavenosť a obchod Rusovce

Interné ID: 032-4636
Ulica: Irkutská
Obec: Bratislava-Rusovce
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Komerčná zóna
400 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Podľa územnoplánovacej informácie je pozemok vhodný na výstavbu komerčného charakteru resp. občianska vybavenosť mestského a nadmestského charakteru t.j. vhodný pre sídlo obchodu a firmy so svojim zázemím príp. prevádzku firmy, čo je definované v UPI.

Ideálny na obchodnú prevádzku či predajné a skladové priestory.

Perfektná strategická lokalita v Rusovciach.
Vďaka novej výstavbe Rusovce Sever bude pozemok presne na rozhraní starej a novej časti obce priamo pri hlavnom cestnom ťahu.

Bližšie informácie na vyžiadanie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
neurčené
Plocha pozemku:
8604 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. MBA Marian Turza

Mgr. MBA Marian Turza

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • Pусский
  • Deutsch
  • English
  • Česky

Po rokoch práce v oblasti IT a viacerých nadnárodných korporátov som sa rozhodol naplno venovať sa tomu, čo ma naozaj baví. Stretávaniu sa a pomáhaniu ľuďom, plneniu ich snov, spoznávaniu nového. Sedavá práca za počítačom, Excel, reporty a naháňanie imaginárnych KPI´s a večné porady pre mňa príliš nie sú . A v práci realitného makléra sa sklbuje všetko to, čo mám na živote rád a čo som v podstate posledných pár rokov aj robil pre rodinu, priateľov, či známych. Hľadanie a profesionálna prezentácia nehnuteľností na predaj, či nájdenie vysnívaného miesta, ktoré sa stane Vašim novým domovom. Alebo nájsť vhodnú investičnú príležitosť prípadne krásny rekreačný objekt. Teším sa, že budem môcť v budúcnosti pomôcť možno i Vám a možno aj trošku inak, ako to robia bežné slovenské realitky. Pre bližšie info a spoluprácu ma neváhajte kontaktovať, teším sa na Vás!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti