Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

PROM REAL má pre Vás na predaj nádhernú chalupu na polosamote v srdci malebnej prírody Bielych Karpát.Nachádza sa na jednej z priľahlých kopaníc obce Nová Bošáca. Prístup je po nespevnenej komunikácií približne 3 km.

Spolu s domom sa predáva pozemok s výhľadmi na okolité lúky a lesy s výmerou 8.037 m2. Nájdete tu jazierko, lavičky, množstvo okrasných kvetov, stromov a kríkov, ktorých kompozícia nerušene zapadá do tónu okolitej prírody a očarí v každom ročnom období.

Dom je postavený z tradičných materiálov tej doby ako je kameň a hlina. Pri rekonštrukcií bol vynaložený dôraz na zachovanie autentickej atmosféry s prihliadnutím na požiadavky dnešného života.Srdce domu tvorí obývacia izba s ešte pôvodnou zrekonštruovanou  pecou s možnosťou oddychu alebo spania priamo pri nej.Z obývacej izby sa vchádza do samostatnej priestrannej spálne. Drevenými schodmi sa dostanete do podkrovia s ďalšími dvoma spálňami.Kuchyňa je vybavená elektrickou rúrou ako aj krbovými kachľami na drevo. Kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.Na prízemí sa nachádzajú ešte ďalšie tri miestnosti zariadené na trávenie voľného času, zábavu ako aj vellness. Nájdeme tu napríklad biliardový stôl, nafukovaciu jacuzzi... A čo by to bolo za chalupu bez poriadnej dielne na náradie.

Celý dom je zariadený tradičným nábytkom a doplnkami, tak aby spolu ladili a vytvárali neopakovateľné čaro celého priestoru.V podkroví je možnosť dobudovania ďalších obytných miestností.

Dom je pripojený na elektrickú energiu, dve vlastné studne na pozemku, žumpa, kúrenie je riešené lokálnymi zdrojmi na drevo s doplnením elektrických vyhrievacích telies.

Samotná obec Nová Bošáca leží v okrese Nové Mesto nad Váhom, približne 15 kilometrov vzdialená od okresného mesta. Rozprestiera sa v pásme Bielych Karpát. Je prihraničnou obcou. Najvyšším bodom obce je vrch Veľký Lopeník s nadmorskou výškou 912 metrov.

Ponuku Vám rada ukáže Alena Vančová - zavolajte mi a dohodnite si čas, ktorý Vám bude vyhovovať:
Ing. Alena Vančová PROM REAL 0904 854 774 vancova@promreal.sk

CENA V RK NA VYŽIADANIE

Vlastnosti

Status:
aktívne
Úžitková plocha:
170 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
5
Typ budovy:
hlina
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Dielňa:
áno
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Alena Vančová

Ing. Alena Vančová

licencovaný realitný špecialista

  • Slovensky
  • lrm
  • narks

Realitám sa naplno venujem 9 rokov. Patrím k tým šťastným, ktorých práca naozaj baví a napĺňa. Spoľahlivosť, kvalitne odvedená práca, korektné jednanie a ľudský prístup je pre mňa prioritou pri každom predaji. S klientami si budujem dlhodobé a priateľské vzťahy.

Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam, špičkovému právnemu servisu a za použitia najmodernejších technológií pri prezentácií nehnuteľností môžete aj vy s radosťou predaj nehnuteľnosti zveriť do mojich rúk.
Teším sa na stretnutie s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti