Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Nádherný pozemok v lukratívnej časti Stupavy Na Vyhliadke 556 m2

Interné ID: 032-451
Ulica: Na vyhliadke
Obec: Stupava
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
Predané

Popis nehnuteľnosti

Kvalitných pozemkov v bezprostrednej blízkosti prírody a zároveň na skok do centra v Stupave nie je už príliš veľa.
Využite príležitosť a nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť prémiovo bývať pri lese a kúsok od kompletnej občianskej vybavenosti.

Celková výmera pozemku je 556 m2.

K dispozícii je územné rozhodnutie obcou Stupava pre výstavbu cesty a sietí a výstavbu samostatne stojaceho rodinného domu.

Pozemok má mierne svahovitý terén vo výbornej lokalite. Ľahký prístup a kľudné prostredie. Okolité pozemky sú už zastavané. Spodnú hranicu pozemku tvorí les.

Všetky inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku. Voda, kanalizácia, plyn, elektrina.

Výmer pre stavbu podľa priloženej dokumentácie:

Samostatný rodinný dom č.3 - pozemok 556 m2

zastavaná plocha: 90 m2

spevnená plocha: 79 m2

Zeleň: 186 m2

Podlažia: 1 PP, 1 NP, 2 NP

súkromná cesta - 663m2

Pozemok 1: PREDANÝ

Pozemok 2: PREDANÝ

Pozemok 3: 556 m2 VOĽNÝ

Pozemok 4: PREDANÝ

Pozemok 5: PREDANÝ

Pozemok 6: 910 m2 VOĽNÝ

Pozemok 7: 942 m2 VOĽNÝ

K cene pozemku je potrebné pripočítať náklady na projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie na výstavbu cesty, ako aj vybudovanie pripojenia jednotlivých parciel na inžinierske siete a vybudovanie cesty a inžinierskych sietí. Ku každému pozemku pripadá zhodný podiel na prístupovej súkromnej ceste 86 m2. Cena za inžiniering všetkých sietí a cestu je 12 000 Eur.

Aktuálny stav ku 19.3.2024:
Je vydané stavebné povolenie na inžiniering a majiteľ vyberá dodávateľa stavby sietí a cesty. Po jeho výbere ihneď začne navážka a vyrovnávanie pozemkov, ako aj výstavba všetkých sietí a cesty.
 

Vlastnosti

Status:
predané
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
556 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. MBA Marian Turza

Mgr. MBA Marian Turza

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • Pусский
  • Deutsch
  • English
  • Česky

Po rokoch práce v oblasti IT a viacerých nadnárodných korporátov som sa rozhodol naplno venovať sa tomu, čo ma naozaj baví. Stretávaniu sa a pomáhaniu ľuďom, plneniu ich snov, spoznávaniu nového. Sedavá práca za počítačom, Excel, reporty a naháňanie imaginárnych KPI´s a večné porady pre mňa príliš nie sú . A v práci realitného makléra sa sklbuje všetko to, čo mám na živote rád a čo som v podstate posledných pár rokov aj robil pre rodinu, priateľov, či známych. Hľadanie a profesionálna prezentácia nehnuteľností na predaj, či nájdenie vysnívaného miesta, ktoré sa stane Vašim novým domovom. Alebo nájsť vhodnú investičnú príležitosť prípadne krásny rekreačný objekt. Teším sa, že budem môcť v budúcnosti pomôcť možno i Vám a možno aj trošku inak, ako to robia bežné slovenské realitky. Pre bližšie info a spoluprácu ma neváhajte kontaktovať, teším sa na Vás!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti