PREDAJ 3 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU ZA SKVELÚ CENU NEĎALEKO PEZINKA

Rodinný dom na predaj v lokalite Viničné v Pezinku

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3 izbový rodinný dom s možnosťou dostavania štvrtej izby v centre obce Viničné len 5 km od okresného mesta Pezinok.

Využite výhody bývania v rodinnom dome za cenu bytu.

Tehlový rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2007,pozemok má rozlohu cca 475 m2 a úžitková plocha domu je 120 m2. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, obývačky prepojenej s kuchyňou, kúpeľne, technickej miestnosti kde sa nachádza plynový kotol, na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby a kúpeľňa.

Dom sa nachádza v spoločnom dvore kde sa nachádzajú ešte 2 domy. K domu prislúcha hospodárska budova (letná kuchyňa). Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Na ponúkaný rodinný dom je vyhotovený znalecký posudok vo výške 143.000 EUR.

Mesačné náklady pre 2 osoby predstavujú cca 100 EUR. Parkovanie je bezproblémové priamo pred domom. Dom je ihneď pripravený na nasťahovanie.

Rodinný dom sa dá využiť aj ako investícia.

Obec Viničné je vzhľadom na optimálnu polohu, občiansku vybavenosť a blízku dopravnú dostupnosť k mestám Pezinok, Senec a Bratislava výhodným miestom na bývanie. V obci sa nachádza základná škola, materská škola, obchody, pošta, lekáreň, obecný úrad. V okolí sa taktiež nachádza množstvo športových aktivít, ako je rybolov, lukostreľba, futbal, tenis a množstvo ďalších.

Fotografie poskytneme po telefonickom dohovore.

CENA
Celková cena vrátane realitného a právneho servisu je 115 000 Eur. Zadarmo poskytneme aj hypotekárne služby pre bezproblémové vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho financovania.

Podrobné informácie

3
475 m²
120 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
verejný vodovod
TV káblový rozvod
sprchovací kút
vlastné - plyn
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
A
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hlavná, Viničné, Pezinok, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Pezinok
  • Mesto Viničné
  • Ulica Hlavná
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0948768272

Pre viac informácií kontaktujte

Nikola Macášková

Nikola Macášková

Realitný špecialista

0948768272

macaskova@promreal.sk

Maklér má 7 ponúk