Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Prečo si vybrať naše služby?

1. Venujeme sa našim klientom

Našou filozofiou nie je kvantita, ale kvalita. Makléri pracujú hlavne exkluzívne na menšom počte klientov, ktorým sa aktívne venujú. Naši klienti sú informovaní o aktuálnom stave a procese, aký nasleduje pri predaji. Makléri sa usilujú nehnuteľnosti predať, nie ich mať čo najviac v portfóliu.

2. Výnimočný marketing predaja

Nové trendy a moderné technológie nám umožňujú dosahovať lepšie výsledky ako konkurencia. Nečakáme, kým nás konkurencia dobehne, ale neustále napredujeme, aby sme vedeli ponúknuť tie najlepšie služby a servis čo môže klient dostať.

3. Vzdelávame sa

Každý z maklérov skôr, než ide do terénu pomáhať klientom, absolvuje školenia v kancelárií a ďalšie vzdelávanie cez interný vzdelávací systém. Každý maklér má svojho mentora, ktorý mu pomáha napredovať v neustálom vzdelávaní. Makléri sledujú trh, aby vedeli o všetkých novinkách a zmenách čo sa dejú.

4. Spolupracujeme s inými kanceláriami a maklérmi

Naša filozofia nie je v konkurenčnom boji, ale v spolupráci s ďalšími profesionálnymi a serióznymi maklérmi. Preto pri zložitejších predajoch oslovujeme aj ďalších overených profesionálov či nemajú v databáze klienta, ktorému by mohla vyhovovať daná nehnuteľnosť.

5. Vylepšujeme naše nástroje a služby

Sme hladní za inováciami a neustálym napredovaním, aby sme posúvali nás aj celý trh k vyššej kvalite a poskytnutým službám. Pri našich obchodných prípadoch sledujeme kvalitu a spokojnosť našich klientov.

6. Zmluvy pripravuje právnik

Veľmi častou vecou je bohužiaľ to, že makléri pripravujú zmluvy, alebo sa stiahnu vzorové zmluvy dostupné na internete. Bohužiaľ to má vo väčšine prípadov aj svoje následky, preto v tomto smere nešetríme a zmluvy pripravuje právnik so špecializáciou na reality.

7. Každú jednu aktivitu zabezpečí odborník

Zmluvám sa venuje právnik, realitnému prípadu realitný špecialista, hypotéku zabezpečí hypotekárny špecialista, marketing náš marketér, nafotenie nehnuteľnosti profesionálny fotograf s profesionálnou výbavou…

8. Sme aktívnymi členmi Realitnej únie a ZRKS

Sme členmi Realitnej únie a Združenia Realitných kancelárií Slovenska. Riadime sa etickým kódexom a podliehame kontrole, ale čo je viac, prostredníctvom nej usilujeme o celkové zlepšenie podmienok na trhu realitných služieb.

9. Naša práca nás baví

Makléri nemajú prácu, ale poslanie pomáhať ľuďom k ich vysnívanému bývaniu. Usilujeme sa o to, aby naši klienti neboli iba spokojnými zákazníkmi, ale aj priateľmi. Najväčšou odmenou sú pre nás ich úprimné odporúčania, referencie.

10. Spravíme pre Vás maximum

Nech máte akékoľvek problémy a náročnú situáciu spravíme maximum, aby sme to vyriešili. Ak to s nami skúsite určite sa staneme rodinným realitným poradcom. Nezáväzne sa môžeme stretnúť a poradiť sa, nemáte čo stratiť iba získať.

11. Odmeňujeme verných klientov

Naši klienti dostanú navyše od nás VIP zľavy u našich partnerov na zariadenie svojho nového bývania, relax a ďalšie služby. (www.vipcard.sk)


Podporujeme