Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj skvelú investičnú príležitosť a to krásny rodinný dom v ktorom sú zabehnuté prevádzky materskej školy a kaderníctva.

Rodinný dom má betónové základy a zvislé nosné konštrukcie sú murované a stropy betónové monolitické. Zastavaná plocha je 327 m2 a podlahová plocha je 752 m2. Dom bol v roku 2007 kompletne zrekonštruovaný, rozšírený o prístavbu a prerobené podkrovie. V tom roku bolo vybudované súkromné wellness a zimná záhrada o veľkosti 24,33 m2. V roku 2017 bol dom opäť rekonštruovaný, upravený pre potreby materskej školy a bol zmenený aj jeho účel. V rámci objektu je aj kadernícky salón (vybavenie materskej školy a kaderníckeho salónu nie je predmetom predaja nehnuteľnosti). Nájomné zmluvy sú platné a nájomcovia bezproblémoví. Na upravenom dvore o veľkosti 368m2 je bazén, zeleň a prístrešok pre 3-4 autá. Dom disponuje terasou o veľkosti 41m2 a druhou terasou o veľkosti 5,7 m2.

K dispozícií znalecký posudok ohodnotený na predajnú cenu.

VÝHODY:

+ vynikajúca investičná príležitosť

+ lukratívna adresa

+ dom po rekonštrukcii

+ samostatné vchody

+ zimná záhrada o veľkosti 24m2

+ terasa o veľkosti 42 m2 + 5 m2

+ wellness 

+ kryté parkovanie pre 3-4 autá

+ vonkajší bazén a upravený terén

+ klimatizácia

 

NÁKLADY:

Elektrina 88€/mes.

Plyn 295€/mes.

Voda 65€/mes.

 

Ak hľadáte ideálnu príležitosť pre vašu investíciu do nehnuteľnosti, neváhajte a kontaktujte ma na tel.čísle 0910 794 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
695 m2
Zastavaná plocha:
327 m2
Podlahová plocha:
752 m2
Stav:
úplne prerobený
Balkón:
áno
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Pivnica:
áno
Rok výstavby:
1959
Rok poslednej rekonštrukcie:
2017
Rok kolaudácie:
2007
Počet poschodí od prízemia vyššie:
2
Celková plocha:
752 m2
Vykurovanie - centrálne:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ivan Kormúth

Ivan Kormúth

Realitný špecialista

Licencovaný realitný maklér  

Realitám ako aj poisťovníctvu sa venujem roky a základom úspešného predaja je  byť slušný, otvorený, diskrétny, profesionálny, empatický, ľudský a etický.

Úspechom v predaji je v prvom rade spokojnosť klientov ako predávajúcich, tak i kupujúcich. Pravidelné vzdelávanie v realitnom sektore ako aj roky praxe zaručujú pokojné a úspešné zavŕšenie predaja Vašej nehnuteľnosti.

Množstvo klientov s ktorými som v kontakte aj niekoľko rokov po úspešných predajoch a ich odporúčanie novým klientom je známkou ich spokojnosti a kvalite mnou ponúkaných služieb. Moju prácu najlepšie vystihuje spokojnosť klientov a ich recenzie ktoré sú verejné. 

Teším sa na našu spoluprácu.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti