- 7,50 €/m2/month
Rent Offices, Offices, Púchovská, Bratislava - Rača, Slovakia
- Offices
- 49 m2
- Púchovská, Bratislava-Rača
| Street: | Páričkova |
|---|---|
| City/Town: | Bratislava-Ružinov |
| District: | Bratislava II |
| County: | Bratislavský kraj |
| Category: | Spaces |
| Type: | Rent |
| Object type: | Restaurant spaces |
Exkluzívne ponúkame na odstúpenie malý, ale útulný priestor kaviarne vhodný podľa skladby okolitých prevádzok na Gastro prevádzku, Fast Food, prípadne Bistro či Tapas bar.
VÝHODY:
+ Úžitková plocha kaviarne 20 m2 + 20 m2 zázemie + 10 m2 terasa.
+ Inventár na foto je k dispozícii za 30 000 EUR - podmienka odstúpenia majiteľa. Kávostroj, výrobník ľadu, 5 chladničiek, mraziaci box, umývačka riadu, menené dlaždby, nové stoly a stoličky atď.
+ Výborná lokalita blízko Dulovho námestia, Zwirn-u a OC Nivy.
+ Kaviareň, či Gastro prevádzka je okamžite k dispozícii.
+ V prípade záujmu možnosť predaja čistej firmy - neplatcu DPH ku danému priestoru.
Vzhľadom ku veľkému záujmu a faktu, že majiteľ už rokuje s viacerými záujemcami je pri seríóznom záujme rozhodujúcim faktorom rýchlosť záujemcu.
Možno práve teraz, keď čítate túto ponuku je už neaktuálna. Preto ma neváhajte kontaktovať ešte dnes!
Cena mesačného prenájmu je 1000 EUR + Energie 80 EUR. Pri podpise zmluvy sa platí jednomesačný nájom + provízia vo výške mesačného nájmu a odstupné za inventár 30 000 EUR majiteľovi, čo je podmienkou odstúpenia.
📞 Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky na č.t.: +421 917 876 631
Realitný špecialista
Po rokoch práce v oblasti IT a viacerých nadnárodných korporátov som sa rozhodol naplno venovať sa tomu, čo ma naozaj baví. Stretávaniu sa a pomáhaniu ľuďom, plneniu ich snov, spoznávaniu nového. Sedavá práca za počítačom, Excel, reporty a naháňanie imaginárnych KPI´s a večné porady pre mňa príliš nie sú . A v práci realitného makléra sa sklbuje všetko to, čo mám na živote rád a čo som v podstate posledných pár rokov aj robil pre rodinu, priateľov, či známych. Hľadanie a profesionálna prezentácia nehnuteľností na predaj, či nájdenie vysnívaného miesta, ktoré sa stane Vašim novým domovom. Alebo nájsť vhodnú investičnú príležitosť prípadne krásny rekreačný objekt. Teším sa, že budem môcť v budúcnosti pomôcť možno i Vám a možno aj trošku inak, ako to robia bežné slovenské realitky. Pre bližšie info a spoluprácu ma neváhajte kontaktovať, teším sa na Vás!