We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

Hľadám 3-izbový byt v Petržalke pre overených klientov

Street: Znievska
City/Town: Bratislava-Petržalka
District: Bratislava V
County: Bratislavský kraj
Category: Apartments
Type: Buy
Apartment type: Two bedroom apartment
Price at agency

Property description

Pre mojich klientov hľadám 3-izbový byt v Petržalke, ideálne na Znievskej ulici alebo v jej okolí.
Výhodou je rýchle napojenie na diaľnicu, dobrá dostupnosť MHD a kompletná občianska vybavenosť.
Cena závisí od stavu nehnuteľnosti a presnej lokality.
Garantujeme rýchle a seriózne jednanie.

Features

Status:
active
Ownership:
personal
Type:
partly re-made

Show on map

Broker

Bianka Hegedüšová

Bianka Hegedüšová

Realitný poradca

  • Slovensky
  • Česky
  • lrm
  • narks

Som realitná maklérka, pre ktorú je predaj či kúpa nehnuteľnosti viac než len obchod. Je to dôležitý životný krok a mojím cieľom je, aby ste pri ňom mali oporu a istotu. Chcem, aby ste sa cítili bezpečne, mali jasno vo všetkých krokoch a celý proces prebiehal jednoducho a bez stresu.

Ku klientom pristupujem s úprimnosťou a rešpektom. Vždy hľadám riešenia, ktoré sú pre nich skutočne najlepšie. Realitná práca je pre mňa najmä o dôvere, otvorenom rozhovore a o istote, že vaša nehnuteľnosť je v dobrých rukách, nech už ide o bývanie, investíciu alebo predaj.

We will be happy to advise you

Similar properties