Your search results

Zavar na Vŕšku (Trnava)

Zahájili sme predaj rodinných domov v uzavretej lokalite Na Vŕšku, len 6 km od mesta Trnava

V pokojnej okrajovej časti obce Zavar vyrastá nová ulica. Tento týždeň sme začali s prípravou základou pre trinásť nízkoenergetických a ekologických domov z keramických prefabrikátov. Nový majitelia ešte stále môžu špecifikovať svoje požiadavky na vnútorný a vonkajší vzhľad domov. Obytná zóna bude oddelená od okolia prírodným plotom a vstup bude strážený rampou.

Na predaj ponúkame 3 až 4 izbové domy so zastavanou plochou 78,17 m2 alebo 108,75m2. V prípade záujmu je možná úprava v ponúkanom štandarde alebo aj objednanie domu v štádiu holostavby. Náš systém výstavby je plne flexibilný a teda v domoch, ktoré ešte neboli vyrobené, je možnosť aj dispozičnej úpravy.

Všetky potrebné doklady pre začatie výstavby sme už vybavili za Vás. Vy sa len príďte presvedčiť, že ekologické bývanie môže byť aj ekonomické a energetické.

O PROJEKTE

Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Zavar
Ulica: Na Vŕšku
Druh: Rodinné domy 3 – 4 izbové
Počet: 13 rodinných domov
Cena: PREDPREDAJ: 78 161,00 – 116 132,00 €
Výstavba: začatá výstavba

Typy rodinných domov

Typ 3

Podlahová plocha: 68,66m2
Zastavaná plocha: 78,172
Terasa: 16,212

Typ 10

Podlahová plocha: 94,56m2
Zastavaná plocha: 108,752

Rozsah štandardného dodania

Technické riešenie a materiálové vyhotovenie

1.Obvodová konštrukcia

Viacvrstvové steny hr. 250 mm, z toho keramická nosná časť hr. 100 – 150 mm. Druhú časť tvorí tepelná izolácia hr. 100 – 150 mm. V stene sú zabudované trubky i krabice pre elektro, stuženie, niky pre inštaláciu rozvodov vody a kanalizácie, spojovacie segmenty stien i stropu. Hodnota tepelného odporu R = 4,5 m2KW-1 Svetlá výška miestnosti domu je:
– prízemie 2,60 m
– poschodie 2,60 m od konečnej podlahy po podhľad

2. Nosná konštrukcia

Keramické prefabrikáty hr. 100 – 120 mm, v ktorých sú zabudované trubky i krabice pre elektro, stuženie, niky pre inštaláciu rozvodov vody a kanalizácie, spojovacie segmenty stien i stropu.

3. Deliaca konštrukcia

Keramické prefabrikáty hr. 80 – 100 mm, v ktorých sú zabudované trubky i krabice pre elektro, stuženie, niky pre inštaláciu rozvodov vody a kanalizácie, spojovacie segmenty stien i stropu.

4. Vodorovné nosné konštrukcie

Základová doska je podmienkou predpripravenosti. Pri poschodových domoch strop nad prízemím spravidla ako krížom rebrovaná železobetónová doska (RRFS), alternatívne drevené trámové, alebo keramické prefabrikáty. Pri poschodových domoch je súčasťou korpus oceľového schodiska – pripravené pre montáž drevených stupňov.

5. Strecha – nosná konštrukcia
– pri bungalove priehradový väzník so sklonom do 180
– pri dome s obytným podkrovím drevený krov sedlový, viazanej konštrukcie so sklonom spravidla od 22-40°, vystužený klieštinami
– drevo smrekové SI, drevené prvky natreté fungicidným náterom
– strešný plášť – s latovaním a fóliou
– ľahká strešná krytina z povrchovo upraveného plechu (Maslen, alternatívne iná)
– klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu hr. 0,55 mm

6. Povrchové úpravy interiéru

Úprava stien – hladké, biele, pucované vápenné stierky. Úprav stropu 1.NP – hladké, biele, pucované vápenné stierky. Úprav stropu 2.NP – sadrokartónový podhľad, vrátane vývodov osvetlenia.

7. Štítové steny, rímsy

Štítové steny sú realizované do štádia povrchových úprav fasády. Rímsy sú zaklopené OSB doskou a ošetrené farebným náterom.

8. Výplňové konštrukcie

Okná Okná s izolačným dvojsklom, so súčiniteľom prestupu u =1 W.m-2.K-1.Okenné rámy a krídla sú plastové biele, použitý je 5-komorový systém. Tepelnoizolačná sklenená výplň okien pozostáva z dvoch vrstiev plochého skla. Sklenená výplň zodpovedá požadovaným normám. Okná nie sú vybavené žalúziami. Systém umožňuje dodatočné vybavenie žalúziami. Dvere
Ako vstupné dvere do domu slúžia jednokrídlové plastové dvere, tvarovo a farebne prispôsobené k oknám s jednoduchým členením.

9. Izolácie
– proti zemnej vlhkosti uplatňujeme riešenie podľa konkrétnych podmienok
– obvodová konštrukcia je zateplená doskami z EPS 70 (v osobitných prípadoch minerálna vlna)
– zateplenie strechy 350 mm + 50 mm minerálna vlna (ORSIL, iné)

10. Elektroinštalácia

Silnoprúdová inštalácia Vedená v trubkách zabudovaných v stenových prefabrikátoch. Jeden vypínač a dve zásuvky na miestnosť. Vypínače a zásuvky biely štandard. Typ ABB ELEKTRO – CLASIC. Slaboprúdové rozvody Slaboprúdová inštalácia vedená v trubkách zabudovaných v stenových prefabrikátoch- jeden prívod TV a jeden prívod pre internet. Osvetľovacie telesá nie sú súčasťou štandardného vyhotovenia.

11. Vykurovanie

Prevedie sa prostredníctvom vykurovacích elektrických konvektorov. V prípade požiadavky alternatívne ústredným kúrením ktoré je dimenzované na teplotu 20 °C podľa tepelných strát.

12. Schodisko (okrem bungalovu)

Schodisko je oceľové, stupnice schodišťa z masívneho dreva, zábradlie je drevené a nosná konštrukcia kovová.

13. Vybavenie sanitárnych a hygienických priestorov

V rámci štandardu je jeden rodinný dom dodávaný s touto výbavou zariaďovacích predmetov: umývadlo keramické, biele – 1 ks záchodová misa kombi biela (vrátane sedátka) – 1 ks výtoková batéria umývadlová – 1 ks akrylátová vaňa, biela – 1 ks vaňová batéria so sprchou (chromovaná, páková) – 1 ks

14. Vybavenie a zariadenie kuchýň

Pripravený priestor pre kuchynskú linku v objeme 3% podlahovej plochy.

15. Povrchové úpravy pre podlahové konštrukcie

Podklad pre podlahové krytiny (keramické dlažby, drevené plávajúce podlahy, laminátové, PVC povlaky …). Kúpeľňa a WC je vybavená keramickými dlaždicami a obkladačkami do výšky 1,60 m. Pri oceľových schodiskách nášľapné stupne a madlá z reziva opatrené náterom lazúrovacími lakmi.

16. Maľby a nátery

V časti interiéru – ukončené farbou samotnej povrchovej úpravy. V časti exteriéru – jemný farebný odtieň v jednoduchej štruktúre s použitím dvoch odtieňov.

DOM NA KĽÚČ je štádium pristúpenia ku kolaudácii.

Neobsahuje dodávky konečných podlahových vrstiev, kuchynskej linky, svietidiel a interiérových dverí.

prispôsobené k oknám s jednoduchým členením.
9.
Izolácie
– proti zemnej vlhkosti uplatňujeme riešenie podľa konkrétnych podmienok
– obvodová konštrukcia je zateplená doskami z EPS 70 (v osobitných prípadoch minerálna vlna)
– zateplenie strechy 350 mm + 50 mm minerálna vlna (ORSIL, iné)
10.
Elektroinštalácia Silnoprúdová inštalácia Vedená v trubkách zabudovaných v stenových prefabrikátoch. Jeden vypínač a dve zásuvky na miestnosť. Vypínače a zásuvky biely štandard. Typ ABB ELEKTRO – CLASIC. Slaboprúdové rozvody Slaboprúdová inštalácia vedená v trubkách zabudovaných v stenových prefabrikátoch- jeden prívod TV a jeden prívod pre internet. Osvetľovacie telesá nie sú súčasťou štandardného vyhotovenia.
11.
Vykurovanie Prevedie sa prostredníctvom vykurovacích elektrických konvektorov. V prípade požiadavky alternatívne ústredným kúrením ktoré je dimenzované na teplotu 20 °C podľa tepelných strát.
12.
Schodisko (okrem bungalovu) Schodisko je oceľové, stupnice schodišťa z masívneho dreva, zábradlie je drevené a nosná konštrukcia kovová.
13.
Vybavenie sanitárnych a hygienických priestorov V rámci štandardu je jeden rodinný dom dodávaný s touto výbavou zariaďovacích predmetov: umývadlo keramické, biele – 1 ks záchodová misa kombi biela (vrátane sedátka) – 1 ks výtoková batéria umývadlová – 1 ks akrylátová vaňa, biela – 1 ks vaňová batéria so sprchou (chromovaná, páková) – 1 ks
14.
Vybavenie a zariadenie kuchýň Pripravený priestor pre kuchynskú linku v objeme 3% podlahovej plochy.
15.
Povrchové úpravy pre podlahové konštrukcie Podklad pre podlahové krytiny (keramické dlažby, drevené plávajúce podlahy, laminátové, PVC povlaky …). Kúpeľňa a WC je vybavená keramickými dlaždicami a obkladačkami do výšky 1,60 m. Pri oceľových schodiskách nášľapné stupne a madlá z reziva opatrené náterom lazúrovacími lakmi.
16.
Maľby a nátery: V časti interiéru – ukončené farbou samotnej povrchovej úpravy. V časti exteriéru – jemný farebný odtieň v jednoduchej štruktúre s použitím dvoch odtieňov.
DOM NA KĽÚČ je štádium pristúpenia ku kolaudácii. Neobsahuje dodávky konečných podlahových vrstiev, kuchynskej linky, svietidiel a interiérových dverí.

0919 040 800

Porovnaj nehnuteľnosti