Agent kupujúceho

AGENT Kupujúceho


"Táto služba Vám prinesie nasledovné"


Dozvedieť sa o nových ponukách skôr ako budu zverejnené – Predávajúci má makléra čo háji záujmy predávajúceho, nie Vaše! Agent kupujúceho háji aj Vaše záujmy. – Väčšiu pravdepodobnosť výberu tej najvhodnejšej nehnuteľnosti. – Úsporu času pri vyhľadávaní a selekcii vhodných nehnuteľností. – Väčšie istoty pri realizácii obchodu, vyjednávaní podmienok, príprave zmlúv a zabezpečení prevodu nehnuteľnosti.


Naša služba Agent kupujúceho vám jednoducho pomôže nájsť v najrýchlejšom možnom čase tú najlepšiu nehnuteľnosť zodpovedajúcu vašim predstavám. V súčasnej dobe je veľmi vysoký dopyt po nehnuteľnostiach a preto je dôležité byť pripravený rýchlo reagovať a odhadnúť tú správnu ponuku. Obchodovanie s nehnuteľnosťami sa totiž rapídne zrýchlilo a dobré nehnuteľnosti sa do voľnej inzercie ani nedostanú, prípadne sa dlho nezdržia.


"Služba je určená pre klientov"


– Nemajú čas


– Tú správnu nehnuteľnosť nájdu príliš neskoro


– Nemajú skúsenosti


– Neorientujú sa na trhu nehnuteľností


– Chcú výrazne zvýšiť pravdepodobnosť, že kúpia skutočne to, čo chcú


 


"Služba Agent kupujúceho sa skladá z niekoľkých fáz"


1. Poskytneme expertný pohľad a poradenstvo, pomôžeme zadefinovať hľadanú nehnuteľnosť s ohľadom na možnosti a preferencie kupujúceho.


2. Budeme priebežne monitorovať a vyhodnocovať príležitosti na trhu, pripravíme výber tých najvhodnejších a budeme informovať aj o neverejných predajoch.


3. Zabezpečíme obhliadky, zhodnotenie nehnuteľnosti , budeme vás sprevádzať a pomôžeme vyjednať tie najlepšie podmienky kúpy.


4. Zabezpečíme plynulý a bezpečný priebeh transakcie až po odovzdanie nehnuteľnosti. Pomôžeme so zmluvným zabezpečením, financovaním, s dohľadom nad právnymi záležitosťami, ktoré budú hľadieť aj na Vaše záujmy a nie len na záujmy predávajúceho.


 


Kontaktujte nás na e-mail: info@promreal.sk ,alebo telefonicky 0919 040 800