Prom real consulting s. r. o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Ing. Michal Kolenčík

Ing. Michal Kolenčík

CEO, Realitný špecialista

hovorím po slovenskymówię po polskuI speak englishmluvim česky

0919040800

kolencik@promreal.sk

Volám sa Ing. Michal Kolenčík, som zakladateľom a realitným špecialistom z realitnej kancelárie Prom real. Už 14 rokov sa venujem práci s ľuďmi v rôznych odvetviach. Pred 8 rokmi som sa rozhodol otvoriť prvú pobočku realitnú kancelárie Prom real v meste Pezinok a začal sa realitám venovať naplno. Táto práca ma baví a preto výsledky nenechali dlho čakať. Už sme 4 roky jednotka na trhu v Pezinku a okolí. Máme pobočku v Bratislave a pracujeme na otváraní nových pobočiek v ďalších mestách. Od začiatku som chcel robiť všetko na 100% a spolupracoval s profesionálmi v obore. Realitná kancelária je aktívnym členom Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Maklér má 55 ponúk
Nikola Macášková

Nikola Macášková

Realitný špecialista

0910 258 596

macaskova@promreal.sk

Volám sa Nikola Macášková . Od ukončenia školy som hľadala prácu ktorá by ma napĺňala. Prešla som si rôznymi pozíciami v obchodnom reťazci v ktorom som sa necítila doma, rada pracujem s ľuďmi a rada spoznávam nových ľuďí. V tom som spoznala Michala Kolenčíka ktorý mi dal možnosť stať sa členom tímu Prom real a tam som našla svoju vysnívanú prácu realitnej maklérky. Rada pomáham ľuďom nájsť ich vysnívané bývanie. Práca realitnej maklérky mi ponúka každodennú komunikáciu s ľuďmi. Rada sa vzdelávam a učím sa novým veciam aby boli moji klienti spokojný s mojou prácou. Teším sa na stretnutie s Vami.

Maklér má 67 ponúk
Ing. Andrea Stránska

Ing. Andrea Stránska

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

0905637376

stranska@promreal.sk

Andrea Stránska, realitný špecialista Profesionalita, trpezlivosť, úcta a empatia, korektnosť a zodpovedný prístup sú hodnoty, ktorými sa riadim celý svoj pracovný profesionálny život. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla stať sa členom tímu Prom real. Počas môjho 18 ročného pôsobenia v podnikateľskej sfére som získala odborné zručnosti v oblasti realít, skúsenosti s predajom bytov a nebytových priestorov, predajom domov a rôznych pozemkov, viníc, zámku, prenájmom bytových a nebytových priestorov. Pracovala som aj na menších developerských projektoch a mám skúsenosti v oblasti financovania nehnuteľností. Veľmi rada pracujem s ľuďmi a pomáham im splniť ich očakávania. Ak máte radi profesionálny a ľudský prístup a potrebujete poradiť, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na stretnutie s Vami.

Maklér má 56 ponúk
Ivan Kormúth

Ivan Kormúth

Realitný špecialista

hovorím po slovensky

0910794793

kormuth@promreal.sk

Moju prácu najlepšie vystihuje spokojnosť klientov a ich recenzie.: Tomáš C.: Mozem potvrdit. maximalna spokojnost a skvely pristup. Sonja H.: Urcite odporucam!! Vysoka profesionalita, promptnost vo vybaveni. Sylvia P.: Vrelo odporúčam ste TOP! Viktória M.: Aj jaaa sa pridaaaavam ☺☺☺!!! Ivan Kormuth uplne najviac mega vyborny a profesionalny pristup, mily a ludsky clovek ☺❤

Maklér má 5 ponúk
Mgr. Robert Mezei

Mgr. Robert Mezei

Realitný špecialista

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

0902907970

mezei@promreal.sk

Okrem práce v realitách pôsobím aj ako finančný sprostredkovateľ poistenia, úverov a leasingu. Mám 20 ročné skúsenosti vo finančnom sektore. Vyštudoval som síce informatiku, ale v minulosti som pracoval aj ako školiteľ/tréner obchodných a komunikačných zručností a tiež psychológie predaja. Zaujímam sa o históriu vinárstva a vinárskych oblastí.

Maklér má 8 ponúk
Katarína Kútniková

Katarína Kútniková

Realitný poradca

hovorím po slovenskyIch spreche deutsch

00421905629606

kutnikova@promreal.sk

Maklér má 8 ponúk
David Štefanek

David Štefanek

Realitný poradca

0907583912

stefanek@promreal.sk

Maklér má 18 ponúk
Bc. Martin Kupčo

Bc. Martin Kupčo

0902361004

kupco@promreal.sk

Po vysokej škole som sa 14 rokov profesionálne venoval zážitkovým letom s balónom. Po rokoch sme sa s manželkou rozhodli predať náš dom a presťahovať sa. Následne som sa uzavrel spoluprácu s PROM REAL. Oslovila ma ústretovosť a vysoká profesionalita tejto realitnej kancelárie. A to ma "dostalo" ! Vtedy som si uvedomil, že toto je moja cesta, to je to čo chcem robiť. Chcem ponúknuť klientom ústretovosť, exkluzívne služby, a maximálnu profesionalitu s úsmevom a ľudským prístupom. 100% komplexné služby pre svojich klientov tej najvyššej kvality "ako sa povie na kľúč", tak aby ste sa nemuseli o nič starať a mali istotu bezpečného predaja svojej nehnuteľnosti.

Maklér má 1 ponuku
Katarína Valachová

Katarína Valachová

Realitný špecialista

0911069600

valachova@promreal.sk

Maklér má 10 ponúk
Linda Bukvayová

Linda Bukvayová

Realitný poradca

0903066966

bukvayova@promreal.sk

Maklér má 0 ponúk
Richard Eštok

Richard Eštok

Realitný poradca

0910339841

estok@promreal.sk

Moje meno je Richard Eštok. 12 rokov som pracoval ako profesionálny kameraman a fotograf. Posledné roky som sa špecializoval hlavne na realitné videá, čo mi teraz ako realitnému maklérovi dáva oveľa väčší priestor v tejto oblasti a to je prinosné hlavne pre mojich klientov. Všetkému čo robím, sa venujem na profesionálnej úrovni a preto som si zo širokej škály realitných kancelárií jednoznačne vybral Prom Real. Rád pomáham ľudom a keď sú spokojní moji klienti, som spokojný aj ja. A to je to, čo mám na tejto práci najradšej. Ak chcete vidieť na akej úrovni by sa mohla aj Vaša nehnuteľnosť predávať, pozrite si jedno z mojích videi: www.youtube.com/watch?v=FZiBOJeBKB0

Maklér má 2 ponuky