Your search results

Malý raj

V Slovenskom Grobe ponúkajú ideálne bývanie v rodinnom dome. Nachádzajú sa v radovej zástavbe s vlastnou veľkou záhradou, garážou a dvoma parkovacími miestami.
Domy sú navrhnuté tak, aby dbali na životné prostredie a ich enviromentálny rozmer je prítomný v každom jednom detaile.

Všetky domy disponujú podlahovým vykurovaním s termostatmi v každej miestnosti. Ohrev vody je zabezpečený pomocou slnka, solárny systém zabezpečuje teplo pre 250-litrový zásobník vody.
V dome sú zároveň pripravené rozvody na fotovoltaickú elektráreň. Efektivitu kúrenia umocňujú okná s izolačným trojsklom a nadštandardné zateplenie v hrúbke až 20 centrimetrov.

Elektroinštalácia obsahuje svetlá a pohybové senzory. V dome sa nachádzajú dve priestranné kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a rovnako tak dve toaletné jednotky. Taktiež tu nájdete celkovo až 15 m2 úložného priestoru, nakoľko aj priestor pod schodiskom je rozumne využitý pre účely priestrannej komory. Exteriér je vybavený zavlažovacím systémom pre záhradu a nádržou na zachytávanie dažďovej vody s čerpadlom. Fasáda je obložená dreveným obkladom.

Pohodlie zabezpečujú bezpečnostné dvere a tiež priestranná garáž vybavená automatickou bránou značky Hormann. Exteriér je tiež vybavený skrinkou elektromeru a krytom odpadkového koša.
Okolie domu a garáže je upravené pomocou príjazdových tvaroviek a zámkovej dlažby, samozrejmosťou je oplotenie celého pozemku. Domy sa predávajú ako dokončené holodomy.

V prípade záujmu Vám dom dokončíme s našimi štandardmi, prípadne kuchynskou linkou. Tieto prvky spoločne s čistým a jednoduchým dizajnom, ktorý navrhoval rakúsky architekt, vytvárajú úsporný, funkčný a moderný dom.

O PROJEKTE

Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Slovenský grob
Ulica: Malý Raj
Počet: 8 Rodinných domov
Cena: 145 000,00 – 165 000,00 €

Obsadenosť

Rodinný dom Úžitková plocha Pozemok Cena s DPH /holobyt Stav
R1 Predané
R2 Predané
R3 Predané
R4 Predané
Rodinný dom Úžitková plocha Pozemok Cena s DPH /holobyt Stav
R5 136 m² 378 m² 165 000,- € Predané
R6 136 m² 270 m² 145 000,- € Predané
R7 136 m² 270 m² 150 000,- € Predané
R8 136 m² 378 m² 165 000,- € Predané

Kontaktujte nás

e-mail: kolencik@promreal.sk ,alebo telefonicky 0919 040 800

Ing. Michal Kolenčík

Máte záujem o BYT

Chcete OBHLIADKU

Zistiť môžnosti Vášho FINANCOVANIA