Ing. Ľubomíra Šimková - Všetky ponuky nehnuteľností

Ing. Ľubomíra Šimková

Ing. Ľubomíra Šimková

Realitný špecialista

hovorím po slovenskyI speak english

0905612848

simkova@promreal.sk

Volám sa Ľubomíra Šimková.

V oblasti obchodu mám dlhoročné skúsenosti. V 90 -tich rokoch som stála pri vzniku výrobno – obchodnej rodinnej spoločnosti, ktorá úspešne funguje dodnes. V roku 2019 som sa rozhodla pre zmenu a firmu som predala.
Nakoľko som pracovala v nábytkárskom segmente, veľa som sa stretávala s klientami z oblasti real estate. Ich práca ma vždy fascinovala a tak som sa rozhodla zúžitkovať dlhoročné pracovné skúsenosti v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti realít.
Práca, dotiahnutá do detailov je recept, ktorý mi počas mojej kariéry fungoval a aplikujem ho aj pri práci realitnej maklérky . Pri realizícii obchodu pristupujem ku klientom tak, ako by som sama kupovala alebo predávala nehnuteľnosť.

PRENÁJOM veľkého 2i bytu v Starom meste

29 Augusta 15, Bratislava - Staré Mesto

Ste mestský typ a hľadáte bývanie v centre mesta ? Práve táto ponuka je určená Vám.Ponúkame na prenájom veľkometrážny 2i byt v Starom Meste na ulici 29. augusta v zrekonštruovanom...

Na predaj slnečný pozemok v Senci

Senec

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Senci v perspektívnej lokalite s výbornou polohou. Pozemok sa nachádza v tichom prostredí a momentálne sa využíva ako záhrada.Výmera pozemku 400 m2.K...